Sennheiser StarCraft turnaj na ForGames ovládl bluecheese

Na pražském veletrhu FOR GAMES jsme nechyběli ani v tomto roce a znovu jsme si pro návštěvníky a fanoušky elektronického sportu připravili bohatý doprovodný program na našem stánku. V rámci něj proběhl i historicky první beta turnaj ve hře StarCraft II: Legacy of the Void, který jsme uspořádali ve spolupráce se společností Sennheiser.

df

Turnaje se dohromady zúčastnilo 7 hráčů (bohužel se na poslední chvíli odhlásil Markus) a vidět jsme mohli prakticky to nejlepší ze současné domácí scény. Jelikož se hrála beta a v podstatě „nová“ hra, tak nebylo možné dopředu tolik favorizovat určité soutěžící na základě výsledků z HotS. Nicméně jak se posléze ukázalo, nejspíš bychom daleko od pravdy nebyli.

REPLAYE KE STAŽENÍ ZDE

Pro své další vítězství si totiž dokráčela slovenská mašina bluecheese, nyní reprezentující český klub eXtatus. Rozjetého terrana nedokázal nikdo zastavit ani tentokrát a tak si šampion NSL 6 a 7 smlsnul na Keirasovi, Reitorovi, Blackbirdsovi a nakonec se ve finále znovu vypořádal s již jmenovaným Reitorem.

Koneční pořadí

  • 1. místo: Slovensko  Radovan „bluecheese“ Viselka – Sennheiser PC 363D + EIZO slevový poukaz
  • 2. místo: Česká republika  Ondřej „Reitor“ Svojše – HyperX Savage 120GB SSD EIZO slevový poukaz
  • 3. místo: Česká republika  Pavel „TomikuS“ Tomášek – HyperX Fury 32GB USB + EIZO slevový poukaz

Vítěz bluecheese

blue