2. LIGA

Základní část: 30. ledna – 13. března
Playoff: 19. března – 27. března

FINÁLOVÝ VÍKEND

SOBOTA 13. SRPNA
SMP3 - 0 IKQ
NEDĚLE 14. SRPNA
ERKO3 - 0SMP

PLAYOFF 1. TÝDEN

PONDĚLÍ 8. SRPNA
ERKO 3 - 2IKQ
ČTVRTEK 11. SRPNA
ESB1 - 3SMP

7. TÝDEN

8. HRACÍ DEN 31. ČERVENCE
DTG0 - 1SMP
ING0 - 1
IKQ
ESB1 - 0SMP
ING0 - 1ERKO
9. HRACÍ DEN 31. ČERVENCE
DTG0 - 1CRX
INAE0 - 1IKQ
ERKO1 - 0CRX
ESB1 - 0INAE

6. TÝDEN

6. HRACÍ DEN 24. ČERVENCE
ESB1 - 0CRX
INAE0 - 1ING
ERKO1 - 0ESB
CRX1- 0IKQ
7. HRACÍ DEN 24. ČERVENCE
DTG0 - 1ING
SMP1 - 0INAE
IKQ1 - 0DTG
SMP1 - 0ERKO

5. TÝDEN

5. HRACÍ DEN 17. ČERVENCE
INAE0 - 1ERKO
ING1 - 0CRX
ERKO
1 - 0DTG
CRX
0 - 1INAE
5. HRACÍ DEN 17. ČERVENCE
IKQ1 - 0ESB
SMP1 - 0ING
ESB0 - 1DTG
IKQ1 - 0SMP

4. TÝDEN

4. HRACÍ DEN 10. ČERVENCE
IKQ0 - 1ING
CRX0 - 1ERKO
INAE0 - 1ESB
SMP1 - 0DTG
4. HRACÍ DEN 10. ČERVENCE
ERKO1 - 0IKQ
ING0 - 1ESB
CRX0 - 1SMP
DTG0 - 1INAE

3. TÝDEN

3. HRACÍ DEN 9. ČERVENCE
ERKO1 - 0ING
INAE0 - 1SMP
ESB
1 - 0ERKO
ING1 - 0DTG
3. HRACÍ DEN 9. ČERVENCE
IKQ0 - 1CRX
SMP0 - 1ESB
CRX1 - 0DTG
IKQ0 - 1INAE

2. TÝDEN

2. HRACÍ DEN 3. ČERVENCE
ING0 - 1INAE
INAE1 - 0CRX
ERKO1 - 0SMP
DTG0 - 1IKQ
2. HRACÍ DEN 3. ČERVENCE
ING0 - 1SMP
CRX1 - 0ESB
DTG1 - 0ERKO
ESB0 - 1IKQ

1. TÝDEN

1. HRACÍ DEN 26. ČERVNA
CRX0 - 1ING
SMP0 - 1
IKQ
ESB1 - 0ING
SMP0 - 1CRX
1. HRACÍ DEN 26. ČERVNA
INAE1 - 0DTG
IKQ1 - 0ERKO
DTG1 - 0ESB
ERKO1 - 0INAE

1

ERKO ESPORTS

10V–4P

2

IKISEQ GAMING

9V–5P

3

ESUBA AC.

8V–6P

4

SAMPI

8V–6P

5

INSIDE GAMES CH.

6V–8P

6

INAEQUALIS

6V–8P

7

CORAX

6V–8P

8

DARK TIGERS AC.

3V–11P

erkoesports_logo

ERKO Esports

Dominik Blice Szász
Josef Lenochodecc Nosek
Tádé Tadeusz Szlachányi
Alexander CaptainSexy Mielke
Jakub Phenix Jindra

    ikq

    Ikiseq Gaming

    Adrian Nary Uher
    Tomáš Zubac Kyselák
    Benedikt Benda Chmelík
    Vojtěch Kneza Kněžíček
    Jan Žaki Žák

      crx

      CORAX

      Maciej PmK Gołębiowski
      Justin Cybonox Bassa
      Stanislav Stanik Hynk
      Erik Wapode Jenča
      Peter Zeussak Gbelec

        logo_insidegamesnew

        INSIDE GAMES CHALLENGERS

        Nikola Niko Slaný
        Jakub Pshybyl Przybylski
        Petr Dolis Dolejš
        Denis Marzo Urbánek
        Antonín Nori Bílek

          logo_esuba

          ESUBA ACADEMY

          Marco Stein Kocvár
          Štěpán Knedla Lisa
          Marek DVLK Netrval
          Jakub Koudys Koudela
          Denis Sw3ry Neumann

            logo_darktigers

            DARK TIGERS ACADEMY

            Jan BunnyV Vu
            Lukáš Joker Janků
            Milan Immy Martas
            Erik Eriee Duba
            Kateřina Katy Macháčová

              logo_inae

              INAEQUALIS

              Martin Trungi Trungel
              Adam Vibe Pařenica
              Jiří Inspire Zoufalý
              Matěj Astraios Folprecht
              David Sysak Sýs

                logo_sampi

                SAMPI

                Filip Broken Sword Reiter
                Marek Baumeef Baumann
                Adam Ady Kop
                Michal Onlyx Hudec
                Marco Marco Isoletta