2. LIGA

Základní část: 30. ledna – 13. března
Playoff: 19. března – 27. března

FINÁLOVÝ VÍKEND

SOBOTA 26. BŘEZNA 12:00
DTG3 - 0ESB
NEDĚLE 27. BŘEZNA 12:00
SMPVSDTG

PLAYOFF 1. TÝDEN

SOBOTA 19. BŘEZNA
ERKO2 - 3ESB
NEDĚLE 20. BŘEZNA
SMP3 - 1DTG

7. TÝDEN

8. HRACÍ DEN 12. BŘEZNA
DTG0 - 1ING
SMP1 - 0
RLS
EKV0 - 1ESB
ERKO1 - 0INAE
EKV0 - 1DTG
9. HRACÍ DEN 13. BŘEZNA
INAE1 - 0ING
RLS0 - 1ERKO
ESB1 - 0SMP
DTG1 - 0ERKO

6. TÝDEN

6. HRACÍ DEN 5. BŘEZNA
EKV0 - 1INAE
DTG0 - 1ERKO
SMP0 - 1ING
ESB1- 0RLS
7. HRACÍ DEN 6. BŘEZNA
ING1 - 0ERKO
ESB0 - 1DTG
RLS1 - 0EKV
INAE0 - 1SMP

5. TÝDEN

5. HRACÍ DEN 27. ÚNORA
EKV0 - 1ERKO
DTG0 - 1SMP
ING
0 - 1EKV
ERKO
0 - 1SMP
5. HRACÍ DEN 27. ÚNORA
INAE0 - 1ESB
RLS0 - 1DTG
ESB0 - 1ING
RLS0 - 1INAE

4. TÝDEN

4. HRACÍ DEN 20. ÚNORA OD 15:00
SMP1 - 0ESB
ERKO0 - 1RLS
SAMPI1 - 0EKV
ING0 - 1INAE
4. HRACÍ DEN 20. ÚNORA OD 15:00
ERKO0 - 1ESB
INAE0 - 1DTG
ING0 - 1RLS
DTG1 - 0EKV

3. TÝDEN

3. HRACÍ DEN 13. ÚNORA
ERKO1 - 0ING
DTG1 - 0ESB
INAE
0 - 1ERKO
ING1 - 0DTG
3. HRACÍ DEN 13. ÚNORA
RLS0 - 1SMP
ESB1 - 0EKV
SMP1 - 0INAE
EKV0 - 1RLS

2. TÝDEN

2. HRACÍ DEN 6. ÚNORA
EKV0 - 1ING
SMP0 - 1ERKO
INAE0 - 1EKV
ING0 - 1SMP
2. HRACÍ DEN 6. ÚNORA
RLS0 - 1ESB
ERKO0 - 1DTG
ESB0 - 1INAE
DTG1 - 0RLS

1. TÝDEN

1. HRACÍ DEN 30. LEDNA
DTG0 - 1INAE
RLS1 - 0
ING
SMP0 - 1DTG
INAE1 - 0RLS
1. HRACÍ DEN 30. LEDNA
ERKO1 - 0EKV
ING0 - 1ESB
EKV0 - 1SMP
ESB0 - 1ERKO

1

SAMPI

10V–4P

2

DARK TIGERS AC.

9V–5P

3

ERKO ESPORTS

9V–5P

4

ESUBA AC.

8V–6P

5

INAEQUALIS

7V–7P

6

INSIDE GAMES CH.

6V–8P

7

RULERS ESPORTS

5V–9P

8

EKOVY

2V–12P

erkoesports_logo

ERKO Esports

Michal Flaai Přenosil
Josef Lenochodecc Nosek
Václav Vasekfel Felcman
David Dejv Jochman
Lukáš Kenny Křívánek

    rulers

    Rulers Esports

    Jáchym Krosak Kroš
    David Pluto Hrabánek
    Lukáš Lukyss Drahota
    Josef Chimer Kovář
    Jiří Kotva Sýkora

      logo_ekovy

      eKoVy

      Tadeáš Tasaa Nárovec
      Ľuboš N3znamy Sobota
      Tomáš Toumes Svoboda
      Adrián Esgi Šulek
      Sebastian Sobák Nesét

        logo_insidegamesnew

        INSIDE GAMES CHALLENGERS

        Tomasz Tomem Zgrzebnicki
        Jakub Pshybyl Przybylski
        Petr Dolis Dolejš
        Denis Marzo Urbánek
        Šimon Hobko Urbánek

          logo_esuba

          ESUBA ACADEMY


          Šimon Kars Sedlák
          Štěpán Knedla Lisa
          Marek DVLK Netrval
          Lukáš Glutch Kačík
          Jakub Koudys Koudela

            logo_darktigers

            DARK TIGERS ACADEMY

            Daniel Stryg Palarčík
            Vladimír Vlaren Vývoda
            Yasri Raouf Peraxy Mohamed
            Eid Aklass Alazmi
            Lukáš Vizi Chudý

              logo_inae

              INAEQUALIS

              Jan Klofan Hrbáč
              Jiří Rošťák Hrbáč
              Václav Discoland Maxa
              Václav WorstAdc Šrajer
              Peter Zeussak Gbelec

                logo_sampi

                SAMPI

                Filip Broken Sword Reiter
                Tomáš Zubac Kyselák
                Adam Ady Kop
                Michal Onlyx Hudec
                Marco Marco Isoletta