4. 10. 2015 Tomáš Pospíchal

Přichází čtvrtá sezóna RoG Masters v LoL

Deváté ASUS FINALS se nebezpečně rychle blíží a tak je na čase, abychom spustili naše herní soutěže. První z nich, kterou jsme se rozhodli oznámit, je čtvrté pokračování Republic of Gamers Masters v League of Legends. Na soutěži se od poslední sezóny nic nemění. Kvalifikace startují v druhé polovině října, takže pokud ještě nejste zaregistrování, určitě to napravte. Máte totiž jedinečnou šanci si zahrát nejprestižnější ligu u nás.

1b19

KVALIFIKACE  DO ROG MASTERS:

Registrace probíhají přes Toornament – JMÉNO HRÁČ UVÁDĚJTE VE TVARU „nicknameEUEN“.

SRAZ NA IRC KANÁLE #masters.lol – k připojení můžete využít webovky na tomto odkaze.

Dohrávky se uskuteční vždy druhý den, tedy 21. a 23. října.

20. ŘÍJNA 18:00 – REGISTRACE

22. ŘÍJNA 18:00 – REGISTRACE


Důrazně všem účastníkům doporučujeme, aby si pečlivě přečetli pravidla kvalifikace, neznalost neomlouvá a na každý prohřešek budeme okamžitě reagovat. Zároveň připomínáme, že pokud se v první kvalifikaci dostanete mezi duo postupujících, nemůžete hrát druhou kvalifikaci!

Kdo si zahraje 3. sezónu RoG Masters?

V turnaji bude znovu startovat dohromady osm týmů. Čtyři celky dostaly přímou pozvánku na základě výsledků z předchozí sezóny. V tomto případě se jedná o týmy eSuba, Fraternitas, nEophyte a Inside Games.

Druhou polovinu pak určí kvalifikační boje. Ze dvou kvalifikací přímo do hlavní části postoupí dva mančafty, které skončí na prvním místě (z každé jeden). Zbylá dvojice, která došla do finále, ale nakonec skončila na druhém místě, bude bojovat v takzvaných Relegations. V nich vyzve soupeře, kteří skončili na 5. a 6. místě ve druhé sezóně, tedy Cyborg Factory a eEriness. Vítěz každého duelu postupuje do základní skupiny.

Herní systém RoG Masters

Veškerý turnajový průběh se odehraje na externím systému Toornament.

  • Základní část – skupina, každý se s každým utká dvakrát, formát BO1
  • Play-off – postupuje do něj šest týmů, dva semifinále, zbytek předkolo, formát BO3
  • Harmonogram bude upřesněn později.

Pozvané týmy do RoG Masters

  • eSuba
  • nEophyte
  • Inside Games
  • Fraternitas
  • Relegations: eEriness a Cyborg Factory

Celé RoG Masters League of Legends se bude samozřejmě živě vysílat pod taktovkou komentátora Petra „Xnapy“ Jiráka. Netýká se však kvalifikačních bojů, ty budou jako jediné bez streamu.

Tomáš Pospíchal

v progamingu se pohybuje jako šéfredaktor klubu eSuba a projektu Hitpoint. V budoucnu by se chtěl plně realizovat pro elektronický sport.

Napsat komentář