ASUS FINALS 8: FINÁLOVÉ SOUBOJE

Blížící se ASUS FINALS 8 zná téměř kompletní složení všech účastníků, kteří se příští týden ve Svitavách budou prát nejen o hmotné ceny, ale také o velmi slušné prizemoney přesahující hranici 100 000 Kč. Jak vypadají finálové souboje StarCraftu II a League of Legends, o nichž se rozhodovalo o minulém víkendu?

hp_af8

ASUS Národní StaCraft liga 8

Po osmi vypjatých zápasech známe finálovou čtveřici StarCraft II turnaje, která je složena ze dvou Terranů, a po jednom zástupci zergské a protosské rasy. V kvartetu hráčů nechybí obhájce titulu z minulého roku bluecheese. Ten sice v turnajové části nijak extra nezářil, za to v play-off hned ukázal, že to s obhajobou myslí vážně. Nyní mu v cestě bude stát Blackbirds, stálice posledních sezón NSL. Druhé semifinále vytvoří velmi zajímavá dvojice, a to navrátilec TomikuS a držitel titulu mistr ČR Reitor. Pro prvního jmenovaného to je velký návrat na scénu a určitě bude usilovat o co nejlepší umístění, což mu jeho konkurent bude chtít určitě za každou cenu překazit.

Záznamy čtvrtfinále

 

NSL pavouk

RoG Masters #3 League of Legends

Třetí sezóna RoG Masters v League of Legends byla dramatická po celou dobu základní části a jinak tomu nebylo ani v play-off. Ve čtvrtfinále se nejdříve utkaly týmy eEriness a Inside Games. Oba byly v minulém roce na pódiu (2. a 4. místo), což znamenalo, že jeden z nich si své vystoupení ve Svitavách nezopakuje. Černého Petra bohužel získali eEriness, když Inside Games podlehli těsně 1:2. Ti nyní v semifinále vyzvou eSubu, které mají rozhodně co vracet. Další duel mezi Cyborg Factory a nEophyte rozhodoval o soupeři pro čekající celek Fraternitas, který je mimochodem fanoušky považován za velkého favorita na celkové vítězství. Souboj mezi CFG a nEph byl stejně vyrovnaný jako ten předchozí a rozhodovaly opravdu maličkosti. Nakonec se lépe vedlo nEophyte – ti mají příležitost minimálně obhájit třetí místo z minulého roku.

Záznamy čtvrtfinále

rog masters pavouk