26. 7. 2021 David Vogel

Premiéra Wild Riftu na Hitpointu! eSuba jde do Evropy

Dnes, v pondělí 26.7., naskakujeme na vlnu další hry z dílny Riot Games, v našem vysílání se poprvé objeví mobilní hra inspirovaná League of Legends. Přivítejte na Hitpointu MOBA titul Wild Rift!

Na našem Twitchi v podvečer můžete rovnou sledovat v současnosti nejlepší tuzemský tým, který má pod křídly nejúspěšnější česká organizace eSuba. Ta se představí v měsíčním finále Wild Rift Origin Series. Turnaj, který pořádá ESL s Riot Games, je nejprestižnějším podnikem v Evropě, samotná účast v měsíčním finále je obrovským úspěchem, do něj se eSuba probojovola z měsíční kvalifikace. V turnaji bude bojovat se 16 celky o vysoké prize money, body do série, které rozhodují o postupu na finálový turnaj a cenné zkušenosti proti nejlepším evropským organizacím.

Michal „Seddsy“ Myška – Coach eSuba Wild Rift sekce

„O Origin Series jsme usilovali již v první měsíční kvalifikaci, tam se tolik nedařilo a bohužel jsme vypadli jeden zápas před postupem, ale teď se jsme tam! Našim cílem je jednoznačně dostat se co nejdále a nechceme nikoho zklamat. Prvním soupeřem jsou Cream Real Betis, což nebude lehký soupeř. Pokud se nám podaří porazit Betis, tak by na nás měla čekat s největší pravděpodobností další obrovská výzva v podobě týmů QLASH nebo Singularity, kteří jsou na evropské scéně velice dobře známí. Všichni počítáme s těžkými soupeři a o to více se na turnaj těšíme! Doufáme, že modrá krev nebude na riftu ta, která tam poteče proudem!“

Nikita „Waren1x“ Dotlačil – Toplaner týmu eSuba

„Zatím pro nás osobně největší dosavadní úspěch, doufáme že šanci nepromarníme, chceme hlavně podat náš nejlepší výkon a ukázat českou komunitu v dobrém světle.“

Popis není dostupný.

Turnaj se hraje systémem double elimination, samotné duely jsou BO3, každý tým má k dispozici tři bany. V prvním kole eSuba narazí na španělský Cream Real Betis. Fandit eSubě a sledovat růst Wild Riftu můžete od 17:30 na našem Twitch kanálu!

 

Děkuji Seddsymu za cenné informace k formátu turnaje a vyjádření – poznámka autora.