2. 9. 2021 David Vogel

Polovina základní části EUM za námi, září Francouzi

Letní split European Masters zatím během první poloviny skupinové části nepřinesl výraznější překvapení. Dominují francouzské týmy, Misfits Premier i Karmine Corp zatím neztratily jedinou mapu a svých skupinách okupují první příčky. Velmi pozitivně překvapuje polský region. PDW a Illuminar půjdou do druhého týdne s kladnou bilancí, Rogue ve velmi těžké skupině stále drží postupové naděje.

Obrázek

Slovenský support Kamilius s mousesports bohužel podlehl obhájcům titulu Karmine Corp a ve velmi vyrovnaném duelu i španělskému šampionovi Vodafone Giants. Po výhře nad Macko Gaming ale také bude bojovat o playoff ve druhém týdnu. Český toplaner Dreedy prohrál s francouzským celkem Misfits Premier, ale po výhře nad AGO Rogue a Anorthosis Famagusta zatím ve skupině drží druhé postupové umístění.

EU Masters pokračují od soboty 4. září a všechny zápasy můžete samozřejmě sledovat na našem Twitch kanálu! Také otevíráme registrace do druhého kola tipovačky i pro dosud neregistrované hráče. Pokud chcete do druhého týdne se zpožděním (a tedy jen pro zábavu) zkusit své štěstí a tipovací dovednosti, registrujte se před začátkem následujícího duelu V REGISTRAČNÍM FORMULÁŘI. Pravidla Hitpoint Tipligy naleznete ZDE.