22. 11. 2021 David Vogel

Oba týmy INAE v semifinále, eSuba i SINNERS propadli

Šokující vyústění přinesly čtvrtfinálové duely Mastercard Hitpoint Winter. Oba největší favorité SINNERS a eSuba skončili již v první bo5 a do finálových bojů postoupily oba přihlášené celky organizace Inaequalis!

Akademie INAE přešla v pěti hrách přes Inside Games. Napínavá série přinášela dlouhé hry plné zvratů a především fantastické souboje marksmanů Eska a Kněžy. Druhý zmiňovaný nakonec hrál prim a v klíčových momentech série zajistil svému týmu vítězství, třeba i na Swainovi.

Hlavní tým Inaequalis stál před nejtěžší zkouškou, jenže proti novopečeným mistrům České republiky SINNERS obstáli na jedničku. Dokázali vyhrávat hry, které se ve vyrovnaném stavu rozhodovali v dlouhých teamfightech a dokázali se dvakrát oklepat z výrazného stompu. V plné sestavě s toplanerem Hachim byli INAE fantasticky hrajícím celkem, který dokázal SINNERS přehrát ve všech aspektech hry.

Dynamo Eclot zopakovalo úspěch proti eSubě a ve čtvrtfinále narazí na BRUTE Talents. Oba celky uspěly ve čtyřech hrách v kontrolovaných sériích. Semifinále nás čekají 4.12. a finále hned následující den. Nenechte si finálový víkend Mastercard Hitpoint Winter utéct na našem Twitchi!