4. 1. 2024 Marek Krejčík

Nejlepší League of Legends se vrací na vaše obrazovky!

Taky už vám během vánočních prázdnin chyběl adrenalin ze sledování nejlepšího evropského a česko-slovenského League of Legends? Nemusíte zoufat, protože už zanedlouho začíná zimní sezóna LEC, jarní Mastercard Hitpoint Masters a Hitpoint Challengers! Tak vytáhněte kalendáře, co jste dostali pod stromeček, a buďte ready na našem Twitch kanále!

6. ledna – Střet Vyvolávačů
7. ledna – Hitpoint Challengers uzavřená kvalifikace
13. ledna  – LEC Winter
23. ledna  – Mastercard Hitpoint Masters Spring
24. ledna – Hitpoint Challengers Spring

Střet Vyvolávačů

Ještě než ale vypukne to správné herní šílenství, máme pro vás malou ochutnávku! Již tento víkend na našem Twitch kanále poběží v sobotu 6.1. od 13 hodin stream z offline finále Střetu Vyvolávačů. Kdo nemůžete dorazit do prostor Next Zone v Praze, určitě si nalaďte náš Twitch, kde vše budeme streamovat!

Hitpoint Challengers

Následně nás už v neděli 7. ledna čeká vyvrcholení uzavřené kvalifikace do 2. ligy Hitpoint Challengers. Náš tým si pro vás připravil opravdu lahůdku ve formě grafiky, to si nemůžete nechat ujít! První hrací den samotné ligy se odehraje již den po Masters, a to ve středu 24. ledna v 18:00 a hrací dny budou vždy středa a čtvrtek.

LEC Winter

V sobotu 13. ledna startuje Winter split naší evropské LEC! Jak je již zvykem, celý rok pro vás budeme připravovat český komentář z nejlepších zápasů. Vyhraje letos znovu G2, nebo budou mít pokořitele se jménem Francouzských Karmine Corp? Nebo to ovládne nováček Jackies s veteránem Patrikem v GIANTX? To vše již brzy na vašem oblíbeném Twitch kanále.

Mastercard Hitpoint Masters Spring

Co by to ale bylo za jaro bez nejlepších CZSK týmů? Masters liga vypukne v úterý 23. ledna v 16:00 a stejně jako minulý rok i letos budou klání probíhat v úterý a pátek. Přivítáme hned čtyři nové organizace, které se poperou o titul a postup do EMEA Masters. Vyvrcholení naší národní ligy pak proběhne již tradičně ve Svitavské Fabrice začátkem jara. Podrobnější informace již brzy.

Co se chystá

Taktéž pro vás chystáme další novinky a soutěže ve formě 3. ligy, Univerzitní ligy s postupem na European University Masters a také Hitpoint Game Changer – turnaj pouze pro holky! Informace již brzy! Těšíme se na vás, nezapomeňte fandit a uvidíme se v Twitch chatu!