INFO O STORNO LUPENŮ LEGENDS A MOŽNÉ PODPOŘE HITPOINTU!

Děkujeme všem za trpělivost a konečně jsme pro vás připravili systém vracení peněz za vstupenky, nebo možnost podpořit nás v těžkých časech při zrušení akce.

1) Připravili jsme pro vás speciální děkovný balíček se skinem Project Irelia včetně super Hitpoint trika pro majitele dvoudenního VIP! Fotky dárků najdete níže, snad vás to namotivuje a udělají radost! Fungovat to bude následovně:

A) Pokud nás chcete podpořit, za což budeme moc vděční, tak na email legends@hitpoint.cz pošlete zprávu s předmětem PODPORA LEGENDS5 a uveďte do textu jméno, příjmení, telefon z objednávky a svou poštovní adresu.

B) Do mailu napište vybrané dárky: Jde o klíčenku Zoe/Teemo, Kaisa/Malzahar nebo Varus/Aaartox. Náramek Wards save lives nebo Take the lantern. V případě dvoudenního VIP velikost Hitpoint trička. Pokud máte více lupenů, můžete samo vybrat více dárků.

C) Pokud máte dva a více lupenů a chcete vrátit jen některé a za zbytek nás podpořit, napište číslo účtu, kam chcete storno poslat, a pošleme vám jak balíček, tak případně peníze za storno vstupenky.

2) Pokud chcete stornovat vstupenky a vrátit peníze pište také na email legends@hitpoint.cz s předmětem STORNO LEGENDS5 a uveďte jméno, příjmení, telefon z objednávky. Peníze by vám měli dojít dle smsticketu do max cca 21 dní zpět na účet z kterého jste platili.

Děláme maximum, abychom aktuální kritickou situaci zvládli a díky vám skvělým fanouškům věříme, že Hitpoint.cz pojede dál!

Nezapomeňte hlavně sledovat na twitch.tv/hitpointcz teď v neděli semifinále a za týden 29.3. FINÁLE Masters ligy. Snad se vidíme v létě Fabriko! Díky moc za podporu a pochopení <3 #HTPNT