15. 6. 2023 Ondřej Báča

Ibalgin se stává oficiálním partnerem letní sezóny!

Mezi hlavní partnery naší nejvyšší domácí League of Legends soutěže se přidává Ibalgin a vy se můžete těšit na parádní soutěže v rámci jejich kampaně playervspain.cz

“Máme velkou radost, že můžeme být součástí nejlepší československé esportové ligy a díky této spolupráci přinést fanouškům esportu nejen prostředky na posun scény kupředu, věcné ceny, ale také důležité informace o prevenci bolesti a o tom jak mohou hráči a hráčky PC a videoher zlepšit svůj zdravotní stav a životní styl. Děkujeme a těšíme se na skvělý split!”

Player vs. Pain

 • Kampaň Player vs. Pain od Ibalginu patří do konceptu #pozitivneprotibolesti, jehož
  cílem je naučit veřejnost lépe se starat o své zdraví. Podporovat zdravý životní styl a prevenci nemocí a bolesti. 
 • Totéž platí i v případě Player vs. Pain.
 • To, že hráči zažívají bolest, víte z vlastních zkušeností dobře. Ať už fyzickou kvůli nekvalitnímu spánku, dlouhému sledování monitorů, sezení v jedné poloze po dobu několika hodin. Ale znáte také tu psychickou “bolest” ze stresu z toxických spoluhráčů,
  více proher v řadě nebo grindu, který vás ne a ne někam posunout.
 • Cílem kampaně Player vs. Pain je s fyzickou i psychickou bolestí hráčů zatočit skrze pozitivní mindset a zdravý životní styl. Naučit hráče správné techniky prevence i ukázat pozitivní stránku hraní. Nehledě jak stresující se hraní může občas zdát, stejně převládá radost a nadšení. Jinak bychom se ke svým oblíbeným hrám neustále nevraceli.
 • Přesně to je podstatou Player vs. Pain.

Healer sezóny

 • Zcela nová trofej od Player vs. Pain, kterou si převezme na konci splitu hráč s největším healingem kumulativně za základní část splitu.

Žebříček s aktuálním pořadím hráčů bude k dispozici na webu playervspain.cz.

Ibalgin Ocean Drake

 • Speciální in-game give-away, během kterého diváci mohou zdarma získat unikátní merch pro hráče.
 • Jakmile zemře 1. Ocean Drake v zápase, vyskočí pop-up okno s QR kódem. Prvních 5 fanoušků, kteří načtou QR, získá herní merch.