15. 8. 2021 David Vogel

Double modré krve, eSuba ovládla i Challengers

Finále playoff druhé nejvyšší tuzemské ligy nakonec žádné překvapení nepřineslo. Titul získala eSuba Academy, které ve finále vyprášila akademii Dark Tigers 3:0. Ve vyřazovací části neztratila ani jedinou mapu a potvrdila všechna očekávání. Tým postavený kolem největších talentů tuzemské scény v kombinaci s prověřenými a zkušenými hráči fungoval celou sezónu skvěle a splnil všechny předpoklady stát se zaslouženým šampionem.

Popis není dostupný.

Finálová série jen podtrhla dominanci napříč celou sezónou. Nejdelší a nejvyrovnanější partií byla druhá mapa, která jako jediná šla přes 25 minut a místy se mohla zdát jako vyrovnaná, jenže eSuba Academy ji stále trpělivě kontrolovala, držela územní převahu a lépe scalovala. Stačilo jí nalézt a získat jeden dobrý teamfight, po kterém ukončila hru. Celá bo5 potvrdila slova hráčů ESB.A, kteří již před finále avizovali, že si do něj přejí Dark Tigers Academy a že se jim proti nim hraje velmi dobře. Rychlé byly přece jen i vzájemné zápasy v základní části.

Popis není dostupný.

Pohár tedy pozvedla eSuba Academy, druhé místo obsadila Dark Tigers Academy a třetí končí Inside Games Challengers. Mockrát děkujeme organizacím a hráčům, kteří se zúčastnili a vám fanouškům, kteří jste nás sledovali a podporovali své oblíbence. Uvidíme se při dalším vysílání na Hitpointu!