1. 9. 2021 David Vogel

TIPLIGA UPDATE: Spouštíme doplnění registrace!

Dohromady se zúčastnilo 187 hráčů, za což Vám moc děkujeme a věříme, že postupem času a zlepšováním soutěže bude počet účastníků narůstat. Po každém dni budeme v tomto článku updatovat výsledky, tabulka je plněná živě po každém hracím dni, takže si ji nejlépe připněte do záložek, ať jste neustále v obraze!

Odkaz na tabulku:

EU MASTERS TIPLIGA

Nejvíce pořadím první den zamíchala výhra Fnatic Rising a Karmine Corp. Mnoho fanoušků Kamiliuse mířilo právě na jeho tým proti francouzským obhájcům titulu, ale KC duel po lepším teamfightění zvládli. Druhý den EU Masters sledujte i dnes od 16:30 živě na našem Twitch kanálu!

Druhý den již přinesl první zaváhání vedoucích tipérů, na prvním místě najdeme šest hráčů s 11 body z možných 12. Nejvyrovnaněji tipovaným zápasem byl duel Vodafone Giants s Karmine Corp, který ovládl francouzský obhájce titulu.

Třetí a čtvrtý den soutěže se pak ve vedení hráči hojně střídali. Po polovině základních skupin vede pět hráčů včetně našeho produkčního Krewcy, či trenéra eSuby DONLAFFSONA! Spouštíme také druhou vlnu registrace pro nové hráče, aby také mohli otestovat své tipérské schopnosti. Šanci na ceny již budou mít prakticky nulovou díky prodlení, ale zúčastnit se a potrénovat před Tipligou během Worlds mohou VE FORMULÁŘI ZDE! Všichni registrovaní hráči z prvního kola již obdrželi formulář na uvedený kontaktní mail.