7. 7. 2021 David Vogel

Challengers v plném proudu! Co všechno nás tento týden čeká?

Mastercard Hitpoint Masters jsou za polovinou, zběsilým tempem nyní začnou uhánět i ligová kola Hitpoint Challengers. Mimo včerejší porce zápasů dostane druhá liga prostor dnes, v sobotu i v neděli. Nejvyšší soutěže se dočkáme v tradiční vysílací dny, tedy ve čtvrtek a v neděli. Na co se můžeme těšit?

Mastercard Hitpoint Masters

Ve čtvrtek a v neděli pokračují boje o blížící se playoff nejvyšší domácí soutěže. Vikingekrig budou usilovat o prodloužení čtyřzápasové série vítězství a posun na vyšší příčky tabulky. V cestě jim budou stát trápící se Inaequalis a v neděli Dark Tigers. Vikingové budou v obou případech papíroví favorité a vydařený víkend by je mohl posunout ke třetímu místu. Vedoucí eSuba by měla první místo udržet, v duelech s BRUTE a Inae by bylo zaváhání modré krve velkým překvapením. SINNERS čeká Dynamo Eclot, které zdobí zlepšující se výkony a jedná se o duel, který může zamíchat kartami na čele. V neděli pak SINNERS vyzvou BRUTE. Neděle také nabídne duel o potenciální třetí místo. Inside Games totiž po čtvrtečním duelu s Dark Tigers narazí na Dynamo Eclot, se kterým se momentálně o třetí příčku dělí.

Čtvrtek 8.7.

Vikingekrig – Inaequalis
Inside Games – Dark Tigers
eSuba – BRUTE
Dynamo Eclot – SINNERS

Neděle 11.7.

Dark Tigers – Vikingekrig
BRUTE – SINNERS
Dynamo Eclot – Inside Games
Inaequalis – eSuba

Hitpoint Challengers

Druhá nejvyšší soutěž má za sebou pět kol a zůstal jediný neporažený tým, akademie Dark Tigers. Esuba Academy ve 4. kole podlehla Universe a pokud chce dosáhnout na vítězství v základní části, bude muset dotahovat. Hned ve středu ji v úvodním zápase čeká právě Dark Tigers Academy. Budeme dělit první příčku, nebo Dark Tigers utečou o dvě vítězství? O víkendu akademii české jedničky prověří ambiciózní Gaming Team Kravaře a v dobré formě hrající Esport Academy. Tygři pak mimo sobotního duelu s Esport Academy budou favority při střetu s Inside Games Challengers. Team Universe nejdříve narazí na Esport Academy, aby poté v dvojduelu vyzval akademie Inside Games a Dynama Eclot. BRUTE Academy bude bojovat o posun ze dna tabulky proti akademii DNE a Gaming Teamu Kravaře.

Středa 7.7.

eSuba Academy – Dark Tigers Academy
Universe – Esport Academy
Gaming Team Kravaře – Dynamo Eclot Academy
BRUTE Academy – Inside Games Challengers

Sobota 10.7.

Esport Academy – Dark Tigers Academy
Gaming Team Kravaře – eSuba Academy
Inside Games Challengers – Universe
Dynamo Eclot Academy – BRUTE Academy

Neděle 11.7.

Gaming Team Kravaře – BRUTE Academy
Dynamo Eclot Academy – Universe
eSuba Academy – Esport Academy
Inside Games Challengers – Dark Tigers Academy

Všechna utkání sledujte na našem twitch kanále!