17. 7. 2021 David Vogel

Super neděle před námi, kdo postoupí do playoff?

Základní část Mastercard Hitpoint Masters nabídne poslední hrací den a rovnou dvojkolo, po kterém budeme znát kompletní podobu tabulky a postupující do vyřazovací části. Na co se můžeme těšit a jak vývoj finální super neděle odhadují komentátoři?

Popis není dostupný.

Program

13. Kolo

Inside Games – BRUTE
Dynamo Eclot – Inaequalis
Vikingekrig – eSuba
Dark Tigers – SINNERS

14. Kolo

Inaequalis – Inside Games
eSuba – SINNERS
Dark Tigers – Dynamo Eclot
BRUTE – Vikingekrig

Predikce komentátorů

Jan „Kangae“ Sekanina

Nečekám, že se podaří Dark Tigers či BRUTE vyhrát jediný zápas, proto odhaduji postup BRUTE do playoff. Vikingekrig čeká těžký zápas proti eSubě, ve kterém očekávám dominanci modré krve. Top 4 bude eSuba, SINNERS, Inside Games a Dynamo Eclot, což bude splňovat předsezónní předpoklady. Esuba by si následně měla zajistit i postup do EU Masters a druhý slot půjde pro jednoho z dvojice Inside Games a SINNERS, kde budu věřit v českou stálici SINNERS. Pokud by někdo měl Inside Games posunout do Evropy, bude to Simon „Kio“ Králik. Těším se, že se letos eSuba posune a zničí playin EU Masters.

Predikce

13. Kolo: ING, DNE, ESB, SIN
14. Kolo: ING, ESB, DNE, VIK

Tomáš „Mortsche“ Anděl

Jasnou playoff pětici podle mě doplní BRUTE. Oni i Dark Tigers vypadají podobně nepřesvědčivě, ale po výhře BRUTE ve vzájemném duelu je jen málo pravděpodobné, že by oba týmy měly ukořistit výhru navíc. Trochu to risknu zápasem Vikingekrig s eSubou, moje predikce je VIK, kteří jsou rozjetí a ačkoliv ve čtvrtek prohráli s Inside Games, mohou se o to víc poučit do super neděle. A i pokud tato moje predikce vyjde, tak věřím, že se eSuba rychle vzpamatuje a koncovku proti SINNERS zvládne, čímž si zajistí 1. místo. Nejvíc jsem zvědavý, jestli se spletu a SINNERS najdou zbraň na eSubu a ještě o první místo v základní části zabojují.

Predikce

13. Kolo: ING, DNE, VIK, SIN
14. Kolo: ING, ESB, DNE, VIK

David „Davkouny“ Vogel

V neděli překvapení příliš neočekávám, týmy už dobře vědí, co od sebe mají navzájem očekávat a do poslední super neděle nepodcení přípravu. Do playoff by měli proklouznout BRUTE, kteří zvládli klíčový čtvrteční duel s Dark Tigers. Tygři mají těžký los a Inaequalis by neskutečně překvapili dvěma výhrami proti silným soupeřům. Inside Games udrží třetí místo a jsou za mě černým koněm playoff, Dynamo ještě na čtvrtém místě přeskočí Vikingy. Vikingekrig s eSubou prohrají a očekávám, že si eSuba poradí i se SINNERS a ukončí základní část na prvním místě. SINNERS ale určitě budou bojovat a eSuba může mít proti Vikingům složitější úvodní kolo super neděle, vyhlížím vyrovnaný duel.

Predikce

13. Kolo: ING, DNE, ESB, SIN
14. Kolo: ING, ESB, DNE, VIK

Nenechte si ujít fantastické vyvrcholení základní části letního splitu Mastercard Hitpoint Masters v neděli od 15 hodin na našem twitch kanálu!