RoG Masters: Kvalifikace dohrány, vrací se velké hvězdy

V úterý a ve středu se odehrály kvalifikační turnaje do hlavní části Republic of Gamers Masters v League of Legends a my tak konečně známe dva týmy, který se znovu zapojí do soutěže. Abychom byli přesní, tak dva postoupili přímo a další dva ještě čeká souboj v Relegations. Zde se rozhodne, jestli vystřídají jeden ze stávajících celků – eXtatus nebo Cyber Gaming.

Teď už ale ke kvalifikacím. Letošní první RoG Masters je plné příběhů a velkých návratů. Z prvního turnaje přímo do ligy postoupil celek Fraternitas (Denyk, Cekutka, RusO, Gornagal, WorstadcWest), který je složen z bývalých hráčů eSuby a eXtatus. Především v něm můžeme vidět návrat na scénu v podání oblíbeného junglera Michala „Gornagal“ Fiebicha. Ten už Masters dokonce jednou vyhrál a právě s eSubou. Nyní se vrací po boku svého bývalého kolegy Václava „WorstadcWest“ Šrajera. Jedná se o velmi silný tým, jenž je schopný zamíchat kartami, proto bude velmi zajímavé sledovat, jak se mu bude dařit. Druhým postupujícím se stal celek Bezchybní krasavci, na něž ještě čeká bitva v Relegations.

g

 He is back! Gornagal!

Z druhé kvalifikace si cestu do hlavní části vybojovali hráči Freshsterious slivovica v2, Idiommm, Majky v2, Citron, Makeit). I v tomto případě se nejedná o žádné beránky, nýbrž o zkušené borce. Hned čtyři z nich už jsme mohli vidět v samotném loňském finále, a to konkrétně Samuela „Makeit“ Polakovice, Matúše „slivovica“ Slivku, Marka „Citron“ Kunštár a Idiomma. Jmenovaní hráči působili pod hlavičkou eEriness a podařilo se jim získat druhé místo. Budou stejně úspěšní i letos? Druhým týmem, který si zahraje Relegations, se teprve stane lepší z dvojice did TSM wonnered a eL Maestro.

– UPDATE – Ze zmiňovaného souboje postoupil dále celek eL Maestro, v jehož řadách působí Jakub „EnXer“ Šedý, bývalý reprezentant ITG v předchozí sezóně.

ee

 Slovenské trio z eEriness chce znovu medaili

Nyní jsou na programu dva souboje v Relegations, které určí finální složení třetího pokračování RoG Masters. Pak již bude následovat hlavní část. Máte se nač těšit, bude to jízda!