Přípravy na třetí ročník Hitpoint LEGENDS vrcholí!

Všem milovníkům kompetitivního League of Legends přinášíme dobrou zprávu, protože do města gamingu, Svitav,  opět míří, v pořadí již třetí ročník populárního eSport festivalu Hitpoint LEGENDS, který je zakončením Národní Masters ligy ve hře League of Legends. 

 

Nadcházející víkend, v neděli se hraje poslední kvalifikace ligy, která ukáže, kdo dominuje na scéně v League of Legends a kdo se účastní velkolepého Grand Finále ve Svitavách. Samotná událost se bude odehrávat v kulturním domě Fabrika Svitavy od soboty 23.3. až do nedělních večerních hodin.

Hitpoint Legends není obyčejný festival, zaměřený pouze na gamingové fanoušky, ale otevírá brány nadějným talentům do světa profesionálního soutěžení v PC hrách.  Národní League of Legends Master liga je unikátem na domácí scéně, protože jako jediná umožňuje českým a slovenským hráčům postup na oficiální, evropskou ligu označovanou jako League of Legends European Masters.

Na co se můžete těšit?

Hitpoint si ve spolupráci s partnerem ASUS Republic of Gamers pro milovníky eSportu připravili nabitý program na celý víkend. Mimo samotného finále Master ligy se mohou návštěvníci těšit na doprovodný program, na známé tváře českého gamingu a nezapomenutelnou show.

Souboj o slavný pohár a postup na European Masters můžete sledovat o víkendu také online na vysílací platformě Twitch.tv. Komentář k napínavým duelům vám přinesou naši skvělí casteři: Petr „Xnapy“ Jirák, Roman Dufek a Pavel „Mozilla“ Klaban!

Vstupenky na event jsou dostupné v předprodeji ZDE!
Omezené množství vstupenek bude možné zakoupit přímo na místě.

Jak probíhala Národní League of Legends Masters liga ?

Postup na Hitpoint LEGENDS #3 si suverénně zajistila eSuba a přes malé komplikace se na offlinu ukáže i první fotbalový klub v naší lize, AS Trenčín. Již tuto neděli 17.3. od 14:30 se další tři týmy – eXtatus, Vikingekrig a Inaequalis – poperou o dvě postupová místa. Vše můžete sledovat na našem Twitch kanále!

Nenech si nic ujít a přidej se do facebook události  Hitpoint LEGENDS #3!