Přichází třetí sezóna RoG Masters

Osmé ASUS FINALS se nebezpečně rychle blíží a tak je na čase, abychom spustili naše herní soutěže. První z nich, kterou jsme se rozhodli oznámit, je třetí pokračování Republic of Gamers Masters v League of Legends. Na soutěži se od posledních sezón moc nemění, pouze se drobně upravil postupový systém. Ten bude mít návaznost právě na předchozí Masters a současné kvalifikace, které startují již za několik desítek hodin, takže pokud ještě nejste zaregistrování, určitě to napravte. Máte totiž jedinečnou šanci si zahrát nejprestižnější ligu u nás.

KVALIFIKACE  DO ROG MASTERS:

UPOZORŇUJEME, ŽE DOŠLO KE ZMĚNĚ REGISTRAČNÍHO PROCESU! NOVĚ SE MUSÍTE REGISTROVAT PŘES TOORNAMENT (KLIKNUTÍM NA ODKAZ). JMÉNO HRÁČ UVÁDĚJTE VE TVARU „nicknameEUEN“.

SRAZ NA IRC KANÁLE #hitpoint.cz – k připojení můžete využít webovky na tomto odkaze.

28. DUBNA 18:00 – REGISTRACE

29. DUBNA 18:00 – REGISTRACE


Důrazně všem účastníkům doporučujeme, aby si pečlivě přečetli pravidla kvalifikace, neznalost neomlouvá a na každý prohřešek budeme okamžitě reagovat. Zároveň připomínáme, že pokud se v první kvalifikaci dostanete mezi duo postupujících, nemůžete hrát druhou kvalifikaci!

Kdo si zahraje 3. sezónu RoG Masters?

Stejně jako v minulém roce, kdy se na konci uskutečnilo druhé RoG Masters, bude v turnaji startovat dohromady osm týmů. Čtyři celky dostaly přímou pozvánku na základě výsledků z předchozí sezóny. V tomto případě se jedná o týmy eSuba, eEriness, nEophyte a Inside Games.

Druhou polovinu pak určí kvalifikační boje – a právě zde je avizovaná změna. Ze dvou kvalifikací přímo do hlavní části postoupí dva mančafty, které skončí na prvním místě (z každé jeden). Zbylá dvojice, která došla do finále, ale nakonec skončila na druhém místě, bude bojovat v takzvaných Relegations (znáte z LCS). V nich vyzve soupeře, kteří skončili na 5. a 6. místě ve druhé sezóně, tedy eXtatus a Cyber Gaming. Vítěz každého duelu postupuje do základní skupiny.

Herní systém RoG Masters

Veškerý turnajový průběh se odehraje na externím systému Toornament.

  • Základní část – skupina, každý se s každým utká dvakrát, formát BO1
  • Play-off – postupuje do něj šest týmů, dva semifinále, zbytek předkolo, formát BO3
  • Harmonogram bude upřesněn. Soutěž však odstartuje začátkem května a bude se skládat dohromady ze 14 hracích dnů

Pozvané týmy do RoG Masters

  • eSuba
  • nEophyte
  • Inside Games
  • eEriness
  • Relegations: eXtatus a Cyber Gaming

Celé RoG Masters League of Legends se bude samozřejmě živě vysílat pod taktovkou komentátorů Petra „Xnapy“ Jiráka a Pavla „Mozilla“ Klabana. Netýká se však kvalifikačních bojů, ty budou jako jediné bez streamu.