Preview FACEIT Major playoffs!

Přichází vyřazovací fáze FACEIT Majoru 2018, kdy se osm týmů bude prát o titul šampiona, půl milionu dolarů a nesmazatelně se jeden z nich zapíše do historie CS:GO!

Info o playoffs

Počet týmů: 8
Prizepool: $1.000.000 ($500.000 pro vítěze)
Formát: Single-elimination BO3
Lokace: SSE Arena Wembley, Londýn, Spojené království
Účastníci: Natus Vincere, BIG, compLexity, HellRaisers, Liquid, MIBR, FaZe Clan, Astralis

Harmonogram

Čtvrtek, 20.9.
16:15 – ČTVRTFINÁLE #1: BIG 0:2 Natus Vincere (ZÁZNAM ZÁPASU)
19:45 – ČTVRTFINÁLE #2: compLexity 0:2 MIBR (ZÁZNAM ZÁPASU)

Pátek, 21.9.
17:15 – ČTVRTFINÁLE #3: Liquid 2:1 HellRaisers
20:45 – ČTVRTFINÁLE #4: Astralis 2:0 FaZe Clan

Sobota, 22.9.
17:15 – SEMIFINÁLE #1: Natus Vincere 2:0 MIBR
20:45 – SEMIFINÁLE #2: Liquid 0:2 Astralis

Neděle, 23.9.
19:10 – GRANDFINÁLE: Natus Vincere 0:2 Astralis

Svůj již druhý Major titul vyhráli dánští Astralis

Preview grandfinále

Chance


Díky našemu partneru Chance si maté možnost zpříjemnit si sledování FACEIT Majoru a zaregistrovat se pro získání bonusu 200 Kč zdarma skrze náš REGISTRAČNÍ ODKAZ!

Tip na grandfinále

Byť na webu Chance se objevuje lákavý kurz na východoevropský tým, naši experti vložili ve finále důvěru dánským Astralis, kteří je zatím více přesvědčili svými výkony a měli by podle nich brát titul.

Jiří „Bananides“ Johanides

„Toto je jedno z nejtěžších utkání na jakoukoliv predikci za hodně dlouhou dobu. Naposledy jsem byl podobně na vážkách při finále IEM Sydney 2018. Můj hlas přesto ale půjde pro Astralis. Jejich hra mi přijde komplexnější a méně závislá na individuálních výsledcích. Zároveň mi jejich map pool přijde jistější a o něco málo širší. Ať už ale vyhraje jakýkoliv tým, uvidíme (alespoň doufám) jedno z nejlepších finále Majoru všech dob.“

Tipy na vítěze:

Natus Vincere vs ASTRALIS

Preview semifinále

Tipy na semifinále

Na webu Chance se náš expertní tým shodl na vítězství týmu Natus Vincere v prvním semifinálovém duelu proti MIBR, kde vkládají důvěru do silných individuálních hráčů týmu z regionu CIS.

Jiří „Bananides“ Johanides

„Sobota přinese dva zápasy, ve kterých mám pouze v jednom jasno, kdo půjde dál. Natus Vincere by si měli pojistit postup do finále přes MIBR a velice se těším na souboj s1mple+electronic vs coldzera+fer, ovšem druhé semifinále mezi Astralis a Liquid bude dle mého malé předčasné finále a vítěz tohoto zápasu bude ve finále jednoznačným favoritem.“

Tipy na vítěze:

NATUS VINCERE vs MIBR
ASTRALIS vs Liquid

Preview čtvrtfinále

Tipy na čtvrtfinále

Naši experti se znovu rozhodli podívat se na všechny zápasy prvních dvou dnů playoffs v analýzách pro web Chance. Natus Vincere jsou vnímáni jako favorité proti týmu BIG, kdy by mělo dojít k opakování finále ESL One Cologne 2018. Zároveň však dávají svůj hlas týmu compLexity, kteří vyzvou brazilské MIBR. Oslnili je svými výkony ve skupinách, zatímco FalleN a spol. se moc nepředvedli. Posledním tipem je pak vítězství Astralis v duelu s FaZe. Světová jednička už tady dokázala přejet silné týmy a zatím mají za sebou jen jedno klopýtnutí proti Liquid.

Jiří „Bananides“ Johanides

„Čekají nás více než líté boje o semifinále a byť favorité jednotlivých duelů jsou jasní, vždy je k vidění alespoň jedno překvapení a nějaký ten upset. Upřímně nečekám, že by Astralis nebo Liquid zaváhali a pustili své soupeře dál, překvapení se stane již v první den čtvrtfinále a tedy ve čtvrtek. Těším se na to, jak budou týmy hrát jinak před diváky, ale ještě více doufám, že to moc playstyle účastníků moc neovlivní.“

Tipy na vítěze:
BIG vs NATUS VINCERE
COMPLEXITY vs MIBR
LIQUID vs HellRaisers
ASTRALIS vs FaZe