Preview BLAST Pro Series Istanbul 2018

Přichází v pořadí již druhý turnaj od organizátora BLAST, tentokrát z turecké metropole Istanbul!

Info o turnaji

Počet týmů: 6
Lokace: Ülker Sports Arena, Istanbul, Turecko
Formát: Round robin BO1 skupina, BO3 grandfinále
Prizepool: $250,000 ($125,000 pro vítěze)
Pozvané týmy: Astralis, Space Soldiers, Virtus.pro, MIBR, Cloud9, Ninjas in Pyjamas

Preview 2. dne

Chance


Díky našemu partneru Chance si maté možnost zpříjemnit si sledování BLAST Pro Series Istanbul 2018 a zaregistrovat se pro získání bonusu 200 Kč zdarma skrze náš REGISTRAČNÍ ODKAZ!

Tipy na 2. den

Dnes jsme se podívali podrobněji na dva zápasy. Nejprve jsme vložili důvěru týmu Virtus.pro v zápase proti NiP. Druhou naší sázkou je poté vítězství Space Soldiers v zápase proti americkým Cloud9.

Jiří „Bananides“ Johanides

„Astralis potvrzují svoji formu, Cloud9 se hledají a zatím nevím, co čekat od NiP, kteří předvedli dva rozdílné výkony, když nejprve nestačili na Space Soldiers a poté uhráli remízu s MIBR. Přesto ale čekám velkou jízdu v bitvě o grandfinále, kam postoupí pouze dva celky z šesti, za mě to však bude repete minulého BLAST Pro Series finále a pokud nepostoupí dánsko-brazilské duo, budu hodně překvapený.“

Tipy na vítěze:
Space Soldiers vs MIBR
ASTRALIS vs Cloud9
VIRTUS.PRO vs NiP
Cloud9 vs SPACE SOLDIERS
NiP vs ASTRALIS
MIBR vs Virtus.pro
ASTRALIS vs MIBR
SPACE SOLDIERS vs Virtus.pro
Cloud9 vs NIP

Shrnutí 1. dne

Den číslo jedna byl jen takový rozehřívací, kdy každý z týmů odehrál dvě BO1 série. Nutno podotknout, že ve skupině lze uhrát remízu, což se stalo v zápase mezi NIP a MIBR, kde Brazilci museli dotahovat několikabodové manko k závěru utkání. Viděli jsme dvě dominantní výhry od Astralis (16:3 vs VP, 16:6 vs SS), kontrolované vítězství MIBR (16:9 vs C9) i zlepšené výkony Virtus.pro ve druhém zápase (16:13 vs C9). Po prvním dni je ale jasné jedno – skupina bude závod o druhé místo, neboť Dánové si jdou za skóre 5-0.

Preview 1. dne

Jiří „Bananides“ Johanides

„Těším se na další turnaj BLAST Pro Series, neboť svým formátem je zcela unikátní a je tak velkým zážitkem pro hráče i diváky. Také uvidíme v akci turecký dav, jenž zatím neměl moc příležitostí se ukázat na světových eventech, byť esport je v Turecku silně populární. I proto jsem rád, že organizátoři na toto mysleli a pozvali domácí Space Soldiers, byť od nich nečekám veliké výkony. Zároveň budeme hodně sledovat i nové Cloud9 s Robinem „flusha“ Rönnquistem v sestavě a světu stále dominující Astralis, zda budou schopni pokračovat ve své neporazitelnosti.“

Tipy na vítěze:
Virtus.pro vs ASTRALIS
MIBR vs Cloud9
Space Soldiers vs NIP
Space Soldiers vs ASTRALIS
CLOUD9 vs Virtus.pro
NiP vs MIBR