PŘEDPRODEJ VIP VSTUPENEK NA HITPOINT LEGENDS #2

Další finále se blíží! Hitpoint LEGENDS #2 jsou za rohem, již za téměř 3 týdny se rozhodne o šampionu letního splitu Hitpoint Masters a zároveň kdo bude československý region reprezentovat na prestižních European Masters! Akce opět bude blesková, avšak doladěná. Proto využijte možnosti předprodeje, abyste měli místo v sále svitavské Fabriky jisté!

VIP vstupenky s exkluzivními bonusy

Každý majitel VIP vstupenky na herní show Hitpoint LEGENDS 26. srpna ve svitavské Fabrice od nás u vstupu získá navíc jako bonus Monster Energy drink, časopis SCORE, brambůrky Lays a další drobné dárky od partnerů! Počet vstupenek je omezen, takže neváhejte, protože tohle se vyplatí! Máte jistotu účasti na naší herní show s nejlepšími hráči a navíc jako bonus dostanete bonusy zdarma a podpoříte naší akci! Kapacita sálu je omezená, proto neváhejte a zajistěte si místa včas!

ftsSoučástí VIP balíčku bude také kartička s kódem, která vám permanentně zajistí vlastnictví Pulsefire skinu na šampiona Twisted Fate!

"Hitpoint

FACEBOOK EVENT: Hitpoint LEGENDS #2

Místo konání

mapka_AF8

Fabrika Svitavy Wolkerova alej 92/18 568 02 Svitavy, Město GPS: Loc: 49°45’21.624″N, 16°28’20.489″E

Vstupenky na místě

Vstupenky bude možné zakoupit v případě volné kapacity také přímo na místě. Zasedací pořádek může být v průběhu akce upraven organizátory.