7. 9. 2021 David Vogel

Poslední den skupin EUM, o postup zabojuje Dreedy

Skupinovou fázi EU Masters čeká poslední hrací den, který rozhodne o posledních dvou účastnících playoff. Ve hře uvidíme jediného českého zástupce, Dreedy v dresu španělského celku UCAM zabojuje v nabité skupině A o jednu ze dvou posledních vstupenek do čtvrtfinále. Kdo již do finálních bojů postoupil?

Obrázek

Ve skupině D postup z prvního místa dle očekávání vybojovali obhájci titulu Karmine Corp, k nim se připojil španělský mistr Vodafone Giants. Soutěž po základní skupině bohužel opouští mousesports s Kamiliem. Macko Esports zůstali na poslední příčce bez vítězství.

Obrázek

Ve skupině C postupují největší favorité Big a po tvrdém boji i Fnatic Rising, kteří ke smutku polských fanoušků nechali za sebou Illuminar Gaming. Srbští Zero Tenacity se také loučí bez jediné vyhrané mapy.

Obrázek

Skupinou B úspěšně prošli Movistar Riders a PDW, jejich tiebraker o první místo lépe zvládl španělský celek. Příjemným překvapením byli bojující Tricked Esport, výrazně zklamala německá PENTA 1860, která rovněž fanouškům radost z výhry nepřinesla.

Ve skupině A jsou v nejlepší výchozí pozici Misfits Premier se skóre 3-0, UCAM jsou druzí s bilancí 2:1. Jejich největším soupeřem budou polští AGO Rogue, kteří zatím uhráli jedno vítězství a dvakrát prohráli. Postup Anorthosis Famagusta by byl obrovským překvapením. Zápasy sledujte dnes na našem Twitch kanálu od 16:30 a fanděte s námi Dreedymu!