14. 7. 2021 David Vogel

Masters ukončí základní část, boje o playoff vrcholí!

Čtvrteční kolo a super neděle zbývají k dohrání základní části letního splitu Mastercard Hitpoint Masters. Jak se jednotlivým organizacím dařilo a jak vypadá tabulka zjistíte zde. Nejlepší domácí týmy čekají už jen tři zápasy k vybojování postupu do vyřazovací fáze či k zajištění výhodnějších předních míst. Dvěma koly poskočí vpřed i Challengers, na jaké duely se tento týden můžeme těšit?

Mastercard Hitpoint Masters

Hned čtvrtek přinese nálož klíčových duelů. Vikingekrig vyhráli 6 zápasů v řadě a vyzvou Inside Games. Při sedmém vítězství za sebou se oba celky vyrovnají na děleném třetím místě, kde se na ně svým případným vítězstvím proti eSubě může dotáhnout Dynamo Eclot. BRUTE a Dark Tigers se dělí o šestou příčku a jeden tým půjde ve čtvrtek na samostatnou postupovou pozici. Super neděle ve 13. kole nabídne střety favoritů s celky z nižších pater tabulky. Vymykajícím se zápasem bude duel Vikingekrig s eSubou. Základní část pak vyvrcholí hned následným 14. kolem. Opět půjde o mapy, ve kterých se budou níže postavené týmy snažit favoritům komplikovat cestu na první dvě příčky a zajistit si vlastní postup,  ale od osmi hodin nás čeká nejsledovanější střet na české scéně, eSuba proti SINNERS. SINNERS mají ze všech favoritů na poslední tři kola nejpříhodnější los, nejprve se utkají s Inaequalis a s Dark Tigers. Na konec základní části je ale čeká nejtěžší zkouška a možný boj o vítězství v základní části.

Čtvrtek 15.7.

SINNERS – Inaequalis
Vikingekrig – Inside Games
BRUTE – Dark Tigers
eSuba – Dynamo Eclot

Neděle 18.7.

Inside Games – BRUTE
Inaequalis – Dynamo Eclot
Vikingekrig – eSuba
Dark Tigers – SINNERS

Inaequalis – Inside Games
eSuba – SINNERS
Dark Tigers – Dynamo Eclot
BRUTE – Vikingekrig

Hitpoint Challengers

Poslední kolo druhé ligy situaci v tabulce pořádně zamotalo, jak zjistíte v tomto článku! 9. a 10. kolo týmy čeká dnes a v neděli. Tabulkou stoupající Esport Academy na úvod vyzvou zatím poslední Inside Games Challengers a můžou výhrou získat dočasnou první příčku. Vše bude záležet na zaváhání dalších favoritů eSuba Academy a Dark Tigers Academy, které čekají BRUTE Academy a Dynamo Eclot Academy. V tabulkově nejvyrovnanějším duelu se pak střetne Team Universe s Gaming Team Kravaře, vítěz se v případě očekávaného průběhu ostatních zápasů odpoutá na čtvrtém místě. V sobotu pak Universe narazí na BRUTE Academy v důležitých postupových bojích a následně budeme opět sledovat boje outsiderů s favority a pokusy o překvapení.

Středa 14.7.

Esport Academy – Inside Games Challengers
BRUTE Academy – eSuba Academy
Dark Tigers Academy – Dynamo Eclot Academy
Universe – Gaming Team Kravaře

Sobota 17.7.

BRUTE Academy – Universe
Gaming Team Kravaře – Dark Tigers Academy
Inside Games Challengers – eSuba Academy
Dynamo Eclot Academy – Esport Academy

Všechny boje na nejvyšší domácí úrovni sledujte na našem twitch kanálu!