Komentátoři o semifinále EU Masters

Michal „Bronko“ Šembera

V první sérii se podle mě určí vítěz celého EU Masters, Madrid Lions můžou působit jako favorit, ale víme, že Origen se v průběhu eventu neskutečně zlepšují a jsem hodně zvědavý, jak se dokázali během několikadenní pauzy připravit na soupeře. Očekávám 3 hry a pokud se do nich opravdu dostaneme, věřím ve vítězství OG.

Druhá série má alespoň v mých očích jasného favorita v celku GamersOrigin, kteří se zatím prezentovali agresivním herním stylem. A i když Illuminar Gaming dokázali zvládnout těžkou sérii proti Millenium, nemyslím si, že dokáží zastavit GO a jejich agresivní early game. Za mě tedy 2:0 pro francouzský celek.

Petr „Xnapy“ Jirák

Mad Lions vs Origen bude nejzajímavější duel celého European Masters, obě španělské organizace bojují o přízeň místních fanoušků. Dá se ale předpokládat, že i přes neuvěřitelné zkušenosti a naprosto enormní individuální schopnosti jednotlivců v týmu Origen, by měli být Mad Lions lepším týmem, soudě na základě zápasů které nám bezchybně předvedli.

Duel polského a francouzského celku má v mých očích jasného favorita. Trápící se poláci jsou dle mého názoru o třídu horším týmem, než zatím skvěle vypadající GamersOrigin. Ti by se měli stát finalisty a především díky skvělým výkonům jejich junglera usilovat o vítězství celého evropského šampionátu.