Kdo se utká o titul na HITPOINT LEGENDS #3?

Ano je to tady, po nedělním napínavém utkání máme výsledky a kompletní soupisku postupujících herní festival HITPONT LEGENDS #3, který je zakončením Národní Masters ligy ve hře League of Legends. 

Jak probíhaly nedělní zápasy v Národní League of Legends Masters lize?

V prvním zápase po nejdelší BO3 sérii v historii Hitpoint Masters, způsobené technickými problémy na straně hráčů, zvítězil tým Vikingekrig 2:1 nad Inaequalis a zajistil si tak druhé místo v tabulce.

Druhý zápas byl opět v rukou týmu eSuba. Postup na Hitpoint Legends už měli zajištěný, a i dokonce první místo v tabulce, proto nastoupila náhradní sestava s Randomem na midu a dvojicí Piok-Kamilius na botu. Ani tato česká soupiska však neudělala ostudu jménu eSuba a poradili si eXtatusem ve dvou rychlých hrách 2:0.
Do třetí hry vstupovali všichni s emocemi. Inaequalis po nepovedené první hře s Vikingekrig potřebovali zvítězit 2:0 pro postup na Hitpoint Legends. To se jim však nepodařilo, a hned první mapu jim sebral tým Inside Games, který už neměl žádnou naději na postup. Díky tomu jsme znali konečné pořadí a na Hitpoint Legends tak postupují týmy eSuba, Vikingekrig, AS Trenčín a eXtatus.

Grand Finále ve Svitavách.

Nenech si nic ujít a přidej se do facebook události  Hitpoint LEGENDS #3!

 Nezapomeň si koupit VIP vstupy v předprodeji, už jich zbývá jen pár!

Vstupenky na event jsou dostupné v předprodeji ZDE!
Omezené množství vstupenek bude možné zakoupit přímo na místě.