7. 8. 2022 Marek Krejčík

Finále Mastercard Hitpoint Masters zpět ve městě gamingu!

Svitavy se vrací v plné síle po dlouhé covidové pauze s finálovým soubojem o vítěze naší Mastercard Hitpoint Masters ligy. Letošní sezóna přinesla hodně překvapení. Přijeďte podpořit svůj oblíbený tým na jejich cestě do EU Masters.

Není žádným překvapením, že do finále se dostala čtveřice týmů Entropiq, Dynamo Eclot, Sinners a Esuba. První zápasy sledujte v neděli 7. 8. 2022 od 14 hodin na našem Twitchi.

Lower bracket se odehraje mezi týmy Esuba a Sinners. Přejede Esuba Sinners svým rychlým nástupem nebo naopak Sinners udolají Esubu svou pomalou a kontrolovanou hrou? Určitě to bude podívaná, kterou si žádný fanoušek dobrého League of Legends nenechá ujít.

Druhý match přinese vítězovi automatický lístek do Svitav. S napětím budeme sledovat, zda si jistý postup zajistí Entropiq nebo Dynamo Eclot. Druhý tým si o cestu na finále ve Svitavách zahraje s vítězem lower bracketu. Poslední tým se Svitavského finále zúčastní leda z divácké tribuny.

Lístky na finále ve Svitavách už jsou v prodeji. Potkáme se 21. 8. 2022. Přijeďte a vytvořte nezapomenutelnou atmosféru, kterou tato aréna v minulosti zažila už tolikrát.

Playoff Hitpoint Masters summer 2022