Hitpoint LEGENDS #3 v kostce

Už se to blíží a do města gamingu, Svitav, míří již třetí ročník populárního eSport festivalu Hitpoint LEGENDS #3, který je zakončením Národní League of Legends Master ligy. Týmy předposlední  březnový víkend svedou boj, ne jen o tučný prizepool s celkovou dotací 70 000 korun, ale i o postup na oficiální, evropskou ligu označovanou jako League of Legends European Masters.

Hitpoint Finals #3 se odehraje tradičně v kulturním centru Fabrika Svitavy o víkendu 23.-24. března 2019. Brány fabriky budou veřejnosti otevřené v sobotu i v neděli od 14:00 hodin.

Trailer na akci

Kde nás najdeš?

V sobotu i v neděli od 14:00 hodin!

Multikulturní centrum Fabrika    GPS: 49°45’21.64″N 16°28’20.48″E
Wolkerova alej 92/18
568 02 Svitavy

 

VIP vstupenky v předprodeji

Vstupenky na event jsou dostupné v předprodeji , takže pokud se i vy chcete podívat na nejlepší domácí herní show máte možnost si zajistit  VIP vstupenky v předprodeji. nejen, že podpoříte naši super akci, ale tradičně získáte jako bonus kromě plakátu a herního časopisu SCORE také hned dva super skiny Camille a Tresh do League of Legends přímo od Riotu.

 

Základní harmonogram Hitpoint LEGENDS #3

Hitpoint si ve spolupráci s partnerem ASUS Republic of Gamers pro milovníky eSportu a populární týmové hry League of Legends připravili nabitý program na celý víkend. Mimo samotného finále Master ligy se mohou návštěvníci těšit na doprovodný program, známé tváře českého gamingu a nezapomenutelnou show.  Podívejte se na video highlight z letní sezóny minulý rok. 

Tabulka základní části letní sezóny Masters ligy

Po dlouhých bitvách v základní části si mezi 6 týmy zajistila postup čtveřice celků eSuba, AS Trenčín, eStatus a Vikingekrig. Záznamy všem zápasů najdete na youtube.com/hitpointcz.

Rozdělení prizepoolu:

1. místo:

30.000 Kč + postup do základní skupiny EU Masters

2. místo:

20.000 Kč

3. a 4. místo:

10.000 Kč

Zápasový harmonogram Hitpoint LEGENDS #3

23.3.SOBOTA.

13:00 – Doprovodný program

14:00 – #1 semifinále AS Trenčín vs Vikingekrig

19:00 – #2 semifinále eSuba vs eXtatus

* uvedený čas druhé skupiny na semifinále je orientační. Vyhrazený čas pro zápas první skupiny je minimálně tři až maximálně pět hodin. 

24.3.NEDĚLE

13:00 – Doprovodný program

17:00 – Grand finále

Sledujte živě Hitpoint LEGENDS #3

Souboj o slavný pohár a postup na European Masters mohou diváci sledovat o víkendu také online na vysílací platformě Twitch.tv. v podání známých komentátorských tváří.  O komentář se v Hitpoint studiu postarají Petr „Xnapy“ Jirák a Pavel „Mozilla“ Klaban. Na analyst desk zasedne Roman Dufek a Michal „Bronko“ Šembera.