Herní notebooky ROG Strix SCAR III se představí 15. 6. na herní akci v Alza Showroomu

Již příští sobotu 15. června bude v české premiéře k vidění herní notebook ROG Strix SCAR III. Jeho velkolepé představení pro veřejnost proběhne v Alza Showroomu v pražských Holešovicích, kde si přímo na tomto modelu budou moci zájemci zahrát miniturnaje ve hře Fortnite. Každý účastník miniturnajů bude zařazen do losování o notebook ROG Strix SCAR III v hodnotě 49 tisíc korun. Akce se také zúčastní nejpopulárnější čeští a slovenští influenceři Gogomantv, MenT nebo Magician.

ROG Strix SCAR III G531 je notebook určený pro náročné hráče, který sází v nejvyšší konfiguraci na grafickou kartu NVIDIA GeForce RTX 2070, procesor Intel Core i7 a 32GB operační paměť. Notebook nabídne jako první na světě obnovovací frekvenci displeje s hodnotou 240 Hz, což je zárukou zcela plynulého obrazu i během akčních scén.

Zájemci o herní notebook ROG Strix SCAR III si budou moci otestovat jeho kvality přímo v praxi v Alza Showroomu. Pořadatelé totiž připravili pro účastníky miniturnaje v populární hře Fortnite, které bude moderovat Petr “Xnapy“ Jirák a na jejich vítěze čekají hodnotné ROG balíčky.

Soutěž o ROG Strix SCAR III

Každý účastník miniturnajů ve Fortnite bude navíc zařazen do slosování o nový herní notebook ROG Strix SCAR III v hodnotě 49 tisíc korun. Tento ultimátní herní stroj zvládne díky výkonným komponentám bez problémů každou moderní hru. O chlazení procesoru a grafické karty se stará inteligentní dvouventilátorová architektura a samočistící protiprachové trubice. Specialitou je fyzický klíč KeyStone fungující na technologii NFC, který slouží pro přístup k soukromým souborům nebo rychlé nastavení individuálního RGB osvětlení nebo profilu v oblíbených hrách. Více informací o notebooku ROG Strix Scar III najdete na https://www.asus.com/cz/Laptops/ROG-Strix-SCAR-III/

 

TOP influenceři v Alza Showroomu

Na akci se účastníci mohou také potkat nebo vyfotit se svými idoly, které znají z YouTube. Ze Slovenska dorazí tamní TOP influencer Gogo (Gogomantv) a chybět nebude ani největší česká YouTube hvězda MenT.

Místo konání

Alza. Showroom Praha 7 – Holešovice

Jateční 33a, Praha 7, 170 00

Program akce (změny vyhrazeny):

11:00 – 13:00 – miniturnaj ve Fortnite
13:00 – 14:00 – meet and greet s Mentem
14:00 – 16:00 – miniturnaj ve Fortnite
16:00 – 18:00 – meet and greet s Gogem
18:00 – 19:00 – miniturnaj a losování hlavní ceny

O skupině ROG

Skupina Republic of Gamers (ROG) je podskupina společnosti ASUS, která se zaměřuje na vývoj nejlepšího herního hardwaru a softwaru na světě. Skupina ROG, která byla založena v roce 2006, nabízí kompletní řadu inovativních produktů známých pro svůj výkon a kvalitu, včetně základních desek, grafických karet, notebooků, stolních počítačů, monitorů, audio zařízení, routerů a periferií. ROG se účastní a sponzoruje významné mezinárodní herní události. Zařízení ROG bylo použito k dosažení stovek rekordů v oblasti přetaktování a stále je preferovanou volbou hráčů a nadšenců po celém světě. Další informace o výběru šampionů naleznete na adrese http://rog.asus.com.