29. 7. 2021 David Vogel

Vyřadí BRUTE dalšího favorita? V cestě stojí Dynamo Eclot

Team BRUTE v prvním kole playoff senzačně vyřadil Vikingekrig. Nyní mu v cestě stojí soupeř, který dostal vítěze základní části a českou jedničku eSubu do pěti her v BO5 sérii. Dynamo Eclot bude jasným favoritem, ale BRUTE už si s jedním favoritem poradil. Jaké jsou před zápasem predikce komentátorů?

Jan „Kangae“ Sekanina

Hlava říká DNE 3:0, protože jejich výkony proti eSubě byly fakt dobré a vypadalo to, že by tohle klidně mohl být tým, který se dostane na EU Masters. Individuálně jsou hráči DNE taky o dost lepší a rozhodně by si moje staré analytické já řeklo, že uvidíme tři rychle hry a bye bye BRUTE. Moje nové já je ale reformed a vezu se na hype trainu skvělých příprav, které BRT umí a otázkou je, kolik šílených picků uvidíme. Říkám 3:1 pro BRUTE a nechť tenhle vlak jede až do Evropy!

Tomáš „Mortsche“ Anděl

DNE překvapivě udělali ze série proti eSubě velké drama, takže moje očekávání od nich dost stoupla na to, že postoupili ze 4. místa. BRUTE dost přesvědčivě přejeli Vikingy, výkon to byl dost sympatický, ale přišlo mi, že Brute nebyli vyhnáni do maxima jejich schopností jako DNE. Pro BRUTE nebyli Vikingekrig rovnocenný soupeř, takže až v tomto zápase se ukáže reálná síla BRUTE. Vzhledem k tomu, že eSubu málokdo dožene do 5. hry, tak říkám Dynamo Eclot ale v poměru 3:2, protože Brute nám podle mě taky mají co ukázat.

David „Davkouny“ Vogel

My komentátoři máme rádi překvapení a příběhy podceňovaných týmů. Jen málokdo čekal, že si BRUTE vyšlápnou na Vikingekrig, ale jejich příprava a forma byla vynikající. Dynamo Eclot taky proti eSubě mohlo jen překvapit a nebylo tomu vůbec daleko, celou sérii hrálo na hraně svých možností a dostalo českou jedničku až do páté hry, což je samo o sobě úspěchem. Myslím si, že Vikingové moc BRUTE neprověřili a Dynamo Eclot je komplexnějším týmem, který už BRUTE dál nepustí. Pokud ale BRUTE budou opět dobře připraveni, čeká nás velmi zajímavá série.

Duel BRUTE – Dynamo Eclot sledujte dnes od 18:00 na Twitch kanálu Hitpointu!