ASUS zahájil prodej grafických karet GeForce GTX 1650 z řad ROG Strix, Dual a Phoenix

ASUS začal v Česku a na Slovensku nabízet nové grafické karty ROG Strix, Dual a Phoenix založené na grafickém jádru GeForce GTX 1650. Novinky využívají výkon architektury Turing, která poskytuje dobrý základ pro hraní náročných her ve Full HD (1080p) rozlišení, nebo upgrade typu plug-and-play pro starší PC sestavy.

RoG Strix Phoenix

  • GeForce GTX 1650 GPU je grafická karta vhodná pro herní nováčky
  • Modely ROG Strix GeForce GTX 1650 se vyznačují designem ventilátoru s lopatkami ve tvaru křídel a bezhlučnou technologii chlazení 0 dB
  • Karty ASUS Dual GeForce GTX 1650 jsou odolné proti prachu na úrovni IP5X a nabízejí dlouhodobou životnost
  • Karty ASUS Phoenix GeForce GTX 1650 jsou vybaveny dvojitými kuličkovými ložisky a kompaktním designem, který poskytuje vysoký výkon v malém balení

ROG Strix – bezhlučné chlazení

Grafické karty ROG Strix poskytují uživatelům úplnou kontrolu nad výkonem pomocí softwaru GPU Tweak, který umožňuje jemné ladění každého nastavení. Design ventilátoru s lopatkami ve tvaru křídel a velký chladič s technologií DirectCU II udržují celou sestavu v tepelné pohodě. Karty ROG Strix obsahují prémiové komponenty, které byly osazeny technologií Auto-Extreme, což je automatizovaný výrobní proces, který zvyšuje spolehlivost karet.

ASUS Dual – dvojnásobný počet ventilátorů

Grafické karty ASUS Dual nabízejí zejména efektivitu. K dispozici jsou dva výkonné ventilátory odolné proti prachu a komponenty PCB, které jsou osazeny s využitím automatizovaného výrobního procesu. Pokročilejší funkce neovlivňující výkon jsou však deaktivovány. Karty této řady jsou podrobeny 144hodinovému validačnímu programu. Technologie Auto-Extreme zajistí kompatibilitu a dlouhodobou životnost.

ASUS Phoenix – energie skrytá v malém balení

Karty z řady ASUS Phoenix nabízejí vysoký výkon v kompaktním provedení, a umožňují široký rozsah kompatibility s malými PC skříněmi. Omezený prostor menších PC však vyžaduje účinný chladicí systém, což Phoenix GeForce GTX 1650 nabízí díky ventilátoru, který obsahuje dvojitá kuličková ložiska. Karty jsou odolné proti prachu na úrovni certifikace IP5X. Díky těmto funkcím a spolehlivosti zajištěné technologií Auto-Extreme, poskytují karty Phoenix řešení uživatelům, kteří chtějí upgradovat starší karty nebo stavět své první herní PC sestavy.

O společnosti ASUS

Společnost ASUS se věnuje výrobě produktů pro dnešní a budoucí inteligentní život. Její komplexní portfolio zahrnuje produktové řady Zenbo, ZenFone, ZenBook a celou řadu IT zařízení a komponent, spolu s řešeními pro AR, VR a IoT. Společnost ASUS zaměstnává po celém světě více než 16 tisíc lidí a více než 5 tisíc specialistů v oblasti výzkumu a vývoje.