AS Trenčín v Hitpoint Masters!

Ve světě jste určitě zaznamenali týmy jako Schalke 04 nebo Paris Saint-Germain a jejich League of Legends štace. Bylo to víceméně jen otázkou času, než se některý z fotbalových klubů u nás odhodlá k podobnému kroku. Po vzoru AC Sparty Praha ve hře FIFA 19 se tak do esportu vložila slovenská Asociácia športov Trenčín neboli AS Trenčín. Ve slovenské nejvyšší fotbalové soutěži patří k těm lepším týmům, dvakrát v krátkodobé historii ligy dokonce i slavilo družstvo Trenčína mistrovský titul. S podobným záměrem tak vstoupí i do Hitpoint Masters, tedy československé ERL, v následující sestavě:

S mladými talenty i ostřílenými borci vypadá sestava AS Trenčín esports přinejmenším nebezpečně. Že by se eSuba po dlouholeté nadvládě měla bát o své místo na vrcholu tuzemského League of Legends? K tomu se vyjádřil i sám manažer týmu, Martin Stříbný:

„Na začátku ledna se nám podařilo domluvit se s hráči, že se pokusíme postavit konkurence schopný tým. Začali jsme tedy trénovat a přihlásili se do kvalifikace, kterou jsme úspěšně zvládli. Tým máme složený z dvou veteránů na české scéně a tři mladých talentů. Už od prvních tréninků vidím v týmu potencionál. Hráči se navzájem respektují a toho si nejvíc vážím. Jestli porazíme eSubu? Je to možné a doufám v to, ale určitě to bude vyrovnané a podle mě i nejatraktivnější zápas tohoto splitu. Ale musíme si poradit i s ostatními týmy. Vikingové tvrdí, že jejich tým má obrovské zkušenosti, eXtatus taky nebude k zahození. Uvidíme, jak to vše půjde. První kolo startuje už brzy tak doufáme, že aspoň nějací fanoušci nám dojdou fandit na streamy!“