30. 5. 2011 Ondřej Báča

ASUS FINALS 25.6. v Brně!

Premiérový ročník ASUS Národních lig ve StarCraft 2 a Quake Live se nám dostal do závěrečné fáze play off. Datum velkého finále této prestižní domácí soutěže 25. června je známo již  delší dobu, ale přesné  místo konání a detailní informace jsme si zatím nechávali pro sebe. Nyní je však vše připraveno a my můžeme oficiálně oznámit velkolepou akci ASUS FINALS,  která bude hostit finálovou show ASUS Národních lig s cenami v hodnotě 60 000 Kč a uskuteční se v sále Břetislava Bakaly v Brně!

Finále ASUS Národních lig

ASUS FINALS

Kromě samotných komentovaných zápasů s projekcí na plátno na vás bude tentokrát čekat i doprovodný program. Těšit se tak můžete na overclocking show a budete si moci vyzkoušet herní novinku Zaklínač 2 na výkonných herních noteboocích s 3D brýlemi ASUS G73JW nebo dokonce změřit síly s kapitánkou nejlepšího českého Counter Strike 1.6 týmu ASUS.Ladies!

Microsoft Windows 7

Na akci ASUS FINALS se dostanou pouze dva nejlepší hráči play off v ASUS Národních ligách, kteří nepoznali porážku. Ti se pak před zraky diváků v sále Břetislava Bakaly utkají o první cenu v podobě designového netbooku ASUS VX6 Lamborgini v ceně 15 000 Kč. Finále bude zahájeno ve 14:30, vstup pro veřejnost bude otevřen od 14:00.  Pro přítomné máme také připraveny soutěže o lákavé ceny. Akce bude ukončena po odehrání obou finálových zápasů a vyhlášení vítězů. Konec je předpokládán na cca 18:00.

HARMONOGRAM

14:00 – 14:30 DOPROVODNÝ PROGRAM
14:30 – 15:30 FINÁLE A VYHLÁŠENÍ QUAKE LIVE
15:30 – 16:00 OVERCLOCKING SHOW A DOPROVODNÝ PROGAM
16:00 – 18:00 FINÁLE A VYHLÁŠENÍ STARCRAFT 2

Místo konání

Sál Břetislava Bakaly
Žerotínovo nám. 6
658 78 Brno

GPS: Loc: 49°11’54.324″N, 16°36’9.179″E

Předprodej

Cena vstupenky v předprodeji pro jednu osobu je 80 Kč. Předprodej bude ukončen v útery 21.6.2011. Kapacita sálu je 300 míst, proto neváhejte a objednejte si vstupenky včas! Platby budou realizovány bankovním převodem. Do poznámky uvádějte jméno a příjmení, jako variabilní symbol potom datum narození. Vstupenky budou na místě akce vydávány pouze osobám, které se identifikují podle těchto údajů. Před odesláním platby si je proto raději zkontrolujte. Jedna osoba může objednat více vstupenek najednou.

Kapacita: 300 míst k sezení
Cena: 80 Kč (100 Kč na místě)
Číslo účtu: 178503887/0300
Variabilní symbol:
Datum narozeni (DDMMRR)
Poznámka:
Jméno a příjmení

Zasedací pořádek bude určen přímo na místě akce organizátory. Vstupenky bude v případě volné kapacity možné zakoupit také přímo na místě.

Soutěž o grafickou kartu ASUS

Ve spolupráci s nově vzniklou oficiální českou fanstránkou ASUS Republic of Gamers CZ jsme pro vás připravili atraktivní soutěž o zbrusu novou grafickou kartu ASUS EAH6950 DCII v hodnotě přes 5 000 Kč! Stačí si zakoupit lístek na ASUS FINALS v předprodeji a zároveň být fanouškem ASUS Republic of Gamers CZ . V průběhu akce poté vylosujeme jednoho šťastlivce, který si domů odnese kromě zážitků také tento parádní kus hardware.

Ceny pro diváky

Kromě grafické karty budeme během akce ze všech diváků losovat výherce dalších cen od společnosti ASUS, Comgad a dalších partnerů. Ve hře bude herní myš ASUS GX900 nebo 4x aktuální novinka a úspěšný herní titul Zaklínač 2. Od předního českého týmů eSuba jsme exkluzivně do slosování získali dívčí hráčský dres a kšiltovku. Od obchodu eSubawear pro vás budeme mít několik triček s hráčskou tématikou. Dále pak budou k dispozici trička, potítka, klíčenky Republic of Gamers a další zajímavé ceny. Určitě domů neodejdete s prázdnou!

Mediální partneři

PG Cyber cafe Velký Špalíček
www.StarCraftcz.com
www.Quake.cz
http://www.eSubawear.eu/
http://www.comgad.cz/

Dotazy

Případné dotazy piště do komentářů. Další podrobnosti budeme postupně zveřejňovat zde na našem webu.

Těšíme se na vás!

Comments (22)

 1. Raspberry

  Bude nějaká afterparty s Hitpoint teamem? 🙂

 2. hlina

  @malina: Dobrá otázka…. má cenu přijet z daleka…? 🙂

 3. Afterparty můžeme vymyslet. Zatím jsme měli plné ruce práce s přípravou a organizací samotné akce, takže jsme na tohle nemysleli. Nicméně v případě většího zájmu by určitě šlo zamluvit nějaký slušný podnik na oslavu zakončení premiérové sezóny ASUS Národních lig 😉

  Uděláme maximum, aby se určitě vyplatilo přijet i z daleka. Však už jen ceny pro diváky jsou mysím dost lákavé!

 4. Raspberry

  Myslím, že nějaká menší hospůdka bude plně stačit. Musíte zapít Vaše úspěchy a pokroky se svými fanoušky! 🙂

 5. Tak vážení, je tu nějaké podezřelé ticho? Už se všichni chystáte nebo se vám snad takhle velkolepá akce nelíbí? To snad ne! 😉

 6. Kyng

  na divci hracksy dres kasle pes, ja chci kalhotky :E

 7. Maccakrr

  Zdravím mám dva dotazy:

  1. Už máte plno? Nikde není uveden zbývající počet míst. Tak abych se nestal jen sponzorem 🙂

  2. Variabilní symbol máte DDMMRR kdy RR je rok (to chápu). Mám tam dát 84 = 2 poslední místa nebo 1984 = celý rok narození?

 8. Zdravím také. Zatím je ještě dostatek volných míst, ale určítě dlouho neváhejte! 😉 Pokud by se začala kapacita naplňovat určitě vás včas upozorníme, žádný strach. Přesně jak píšeš RR je rok, takže 84 😉 Těšíme se naviděnou!

 9. Maccakrr

  Díky za rychlou odpověď 🙂 , díky díky.. 😀

 10. Tux33

  Už jdu na převod tohle si nemůžu nechat ujít… 🙂

 11. Maccakrr

  Já beru určitě – jako další vyhry či co? 🙂

  Jinak beru aj starou, aby tam byly nějaký pěkný ženský 🙂 Ona o tom zatím ještě neví ….Já předtím zase budu na oplátku šmatlat v Brně po obchodech.

  Jo a když jsem platil 2 lístky dohromady tak budem vedle sebe, nééé ? 😛

 12. Maccakrre paráda, ženy uvítáme! Už minule jsme jich měli několik v publiku a hned to „ožilo“ 😉 Sedět vedle sebe nebude problém, pokud příjdete zároveň.

 13. DooMon

  Zdar, jsou někde ke shlédnutí finálové zápasy SC2 z asus finals? Díky.

 14. hlina

  @DooMon: Velmi dobrá otázka…. kdy budou? D.

 15. dant

  No já se těším a doufám, že se dodá i zbytek „minula“ co chybí, hlavně Predy o třetí místo tuším v ASUS. I když je to už trochu zpátky, ale prý to stálo za to….

Napsat komentář